Магазин оригинальных подарков

Fiori

Букети з іграшок купити

Увага! Щоб дізнатись ціну - натисніть на зображення.

Це не всі букети, які є в наявності (більше - в категрії "букети з іграшок).


 Букет з іграшок як оригінальний подарунок

 Вас запросили на день народження до подружки (або до дитини), але Вам не дуже хочеться дарувати банальні квіти у вигляді роз, тюльпанів або недуже свіжих (як це зазвичай і трапляється) букетів. Напевно кожен з нас потрапляв у схожу ситуацію. І як відомо, вихід завжди є! Пропонуємо Вашій увазі букети з іграшок ручної роботи. Купити букет з іграшок можливо с доставкою по всій Україні. На цій сторінці лише частина букетів з іграшок, котрі можна купити в магазині «Фіорі». Більший вибір букетів з іграшок дивіться в однойменному розділі (меню зверху). Оскільки всі товари, які Ви знайдете у нас – зроблені виключно вручну, то такі параметри як розмір, колір, кількість іграшок в букеті, тощо – запросто можна змінити.

 Букети з іграшок ціна

 Ціна букетів з іграшок залежить в першу чергу від розмірів композиції, від кількості та якості самих іграшок та від обраної основи для букету. Іграшки для букетів, до речі, також власного виробництва. І якщо Ви не знайшли саме ті іграшки які б Вам хотілося – ми можем зробити їх.

 Стосовно доставки букетів

 Доставка букетів з іграшок здійснюється перевізником «нова пошта». Перед відправкою букети пакуються належним чином, щоб не пошкодились у дорозі. Так як ми вже працюємо не перший рік, вже навчилися робити це дійсно якісно. Вірогідність того, що букет деформується або зіпсується в дорозі – виключена! Доставка здійснюється у всі міста, та селища Україні. А саме: Київ, Львів, Харків, Тернопіль, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород, Житомир, Чернігів, Херсон, Одеса та інші.

 Що до терміну виготовлення

 Термін виготовлення букетів з іграшок залежить від декількох факторів, але зазвичай це від двох годин в звичайні дні до двох тижнів перед такими святами як день закоханих та восьме березня. Враховуйте це будь ласка перед замовленням. Якщо замовлення було зранку, то доставка (або відправка по Україні) здійснюється в той же день.

 Як замовити букет з іграшок?

 Замовити букет з іграшок дуже просто. Просто зателефонуйте нам або напишіть за електронною адресою.  Також у нас є офіційна група «ВК» де Вас завжди проконсультують наші співробітники. Також, у «контакті» ви маєте змогу слідкувати за нашими акціями та новими цікавинками.

 Букети з іграшок це дійсно особливий та оригінальний подарунок, який спровокує щиру посмішку.

 Вдалих Вам придбаннь!

 Також у нас можна придбати букети з цукерок та кукли ручної роботи.